1. Ana Sayfa
  2. İnşaat İş İlanları ve Kariyer İpuçları
  3. SİNPAŞ YAPI İNSAN KAYNAKLARI PLANI

SİNPAŞ YAPI İNSAN KAYNAKLARI PLANIİK Bölümünün faksı ve e-posta adresi: ik@sinpas.com.tr

Bir yılda yerleştirilen ortalama kişi sayısı: 80 kişi

Eleman ve Yöneticilerde Aranan Özellikler: Sinpaş Yapı olarak işe alım sürecinde, kurum kültürünü benimseyen, başarıyı arzulayan, sonuç odaklı çalışan, teknolojiyi takip eden, yeniliğe açık, iletişimi kuvvetli, yabancı dil bilen, çevreye ve topluma karşı sorumlu adayları tercih ediyorlar.

İş başvurusu ve ilan kaynakları: Adaylar Sinpaş Yapı ilanlarına www.sinpas.com.tr web sitesinden, kariyer.net, secret.cv internet portallarından ve ik@sinpas.com.tr adresinden başvuruda bulunabiliyorlar.

İşe alım sürecinde adaylara uygulanan özel test ve sınavlar: Bazı pozisyonlarda bilgisayar programı kullanma düzeyine, bazı pozisyonlarda ise İngilizce bilgisi veya kişilik analizlerine ihtiyaç duyuluyor.

Tanınan sosyal olanaklar ve yan haklar: Çalışanlara sabah kahvaltısı ve öğle yemeği sunuluyor. Aynı zamanda merkezlerinde bulunan fitness salonunda spor yapıp iş yoğunluğundan uzaklaşıp, rahatlayabiliyorlar. Çalışanların görev aldıkları şantiyelere rahatça ulaşabilmeleri için servis hizmeti de veriliyor. İstanbul dışı projelerde görev alan çalışanlara ayrıca lojman imkanı sağlanıyor. Tüm ekibe özel sağlık sigortası, şantiye çalışanlarına ayrıca ferdi kaza sigortası da yaptırılıyor.

 

DİKKAT!

 Bu bir iş başvuru sayfası değildir. Şirketin insan kaynakları planı hakkında bilgi verme amaçlı bir sayfadır. İş ve staj başvuruları için ilgili firmanın yukarıda yazılan insan kaynakları ve kariyer portalı sitelerini ziyaret ediniz.

 

Bu içeriği faydalı bulduysanız, sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak daha fazla kişinin faydalanmasına yardımcı olabilirsiniz. Ayrıca eklemek veya düzeltmek istediklerinizi yorum olarak paylaşabilirsiniz. Böylece fayda değeri daha yüksek bir içerik oluşmasına siz de katkı sağlayabilirsiniz.

İnşaat profesyonellerine yönelik en iyi Udemy online kurslarını İnşaat Blogu özel indirimleri ile edinmek için buraya tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap