SİNPAŞ YAPI İNSAN KAYNAKLARI PLANI
İnşaat Kariyer 8.121 0

SİNPAŞ YAPI İNSAN KAYNAKLARI PLANI

İK Yönetinsan-kaynakları-2-150x150 SİNPAŞ YAPI İNSAN KAYNAKLARI PLANIicisi: Birşen Ekici

İK Bölümünün faksı ve e-posta adresi: 0 212 227 99 68, ik@sinpas.com.tr

Bir yılda yerleştirilen ortalama kişi sayısı: 80 kişi

Eleman ve Yöneticilerde Aranan Özellikler: olarak işe alım sürecinde, kurum kültürünü benimseyen, başarıyı arzulayan, sonuç odaklı çalışan, teknolojiyi takip eden, yeniliğe açık, iletişimi kuvvetli, yabancı dil bilen, çevreye ve topluma karşı sorumlu adayları tercih ediyorlar.

İş başvurusu ve ilan kaynakları: Adaylar Sinpaş Yapı ilanlarına www.sinpas.com.tr web sitesinden, kariyer.net, secret.cv internet portallarından ve ik@sinpas.com.tr adresinden başvuruda bulunabiliyorlar.

İşe alım sürecinde adaylara uygulanan özel test ve sınavlar: Bazı pozisyonlarda bilgisayar programı kullanma düzeyine, bazı pozisyonlarda ise İngilizce bilgisi veya kişilik analizlerine ihtiyaç duyuluyor.

Tanınan sosyal olanaklar ve yan haklar: Çalışanlara sabah kahvaltısı ve öğle yemeği sunuluyor. Aynı zamanda merkezlerinde bulunan fitness salonunda spor yapıp iş yoğunluğundan uzaklaşıp, rahatlayabiliyorlar. Çalışanların görev aldıkları şantiyelere rahatça ulaşabilmeleri için servis hizmeti de veriliyor. İstanbul dışı projelerde görev alan çalışanlara ayrıca lojman imkanı sağlanıyor. Tüm ekibe özel sağlık sigortası, şantiye çalışanlarına ayrıca ferdi kaza sigortası da yaptırılıyor.

 

Kaynak: Capital Kariyer Kavşağı / 2011
 

DİKKAT!

 Bu bir iş başvuru sayfası değildir. Şirketin insan kaynakları planı hakkında bilgi verme amaçlı bir sayfadır. İş ve staj başvuruları için ilgili firmanın yukarıda yazılan insan kaynakları ve kariyer portalı sitelerini ziyaret ediniz.

 Bir Cevap Yazın