1. Ana Sayfa
  2. İnşaat İş İlanları ve Kariyer İpuçları
  3. Güncel İnşaat Mühendisi, Mimar, Tekniker İş İlanları

Güncel İnşaat Mühendisi, Mimar, Tekniker İş İlanları

inşaat iş ilanları


Merhabalar,

İnşaat sektöründeki takipçilerimden yurtiçi ve yurtdışı iş ve staj arayışları konusunda mail, telefon ve de  sosyal medya üzerinden bana ulaşan pek çok mesaj almaktayım. Bu nedenle hem en büyük nakit olan vaktinizden tasarruf edebilmeniz, hem de daha sağlıklı yardımcı olabilmek adına böyle bir başlık açtım. Umarım şansınızı artırıcı bir çalışma olur.

 

Öncelikle şunu belirtmek isterim ki, herkese bireysel olarak bu konuda dönüş yapabilmem, yardımcı olabilmem, ya da uygun ilanları tek tek adrese teslim etmem takdir edersiniz ki mümkün değil :) Dolayısı ile kişisel bir başvuru yapmak yerine, aşağıda vereceğim kanalları takip etmeniz daha sağlıklı olacaktır.

 

İnşaat Blogu kanallarım ya da sektörel çevrem aracılığı ile direkt bana ulaşan ya da sosyal medya sörflerimde denk geldiğim ve paylaşmak istediğim tüm ilanları aşağıdaki kanallardan paylaşıma sunmaktayım,  bu platformlardan takip edebilirsiniz.

Güncel yeni mezun ve tecrübeli olmak üzere inşaat mühendisi, mimar, iç mimar, peyzaj mimarı, elektrik ve makina mühendisi, inşaat teknikeri, harita mühendisi ve teknikeri, formen ve usta alımları, stajyer ilanlarını paylaştığım platformlar aşağıdadır :

  • En çok kullandığınız sosyal ağlarda aşağıdaki kanalları takip ediniz. Ayrıca  #inşaatbloguişilanları etiketini takipte kalınız.

İnşaat Blogum : https://www.aykutozdemir.com.tr/insaat/is-ilanlari.html

Facebook  : http://facebook.com/insaatblogu

Twitter :  http://twitter.com/insaatblogu

Instagram :  https://www.instagram.com/insaatblogum/

Linkedin:  https://www.linkedin.com/company/34766322

 

Bu platformlarda, genelde kariyer.net gibi sitelerde yayınlanmayan, direkt bize ulaşmış ya da sosyal medyada paylaşılmış ilanlara yer verilmektedir.

Bol şans :)

 

 

Bu içeriği faydalı bulduysanız, sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak daha fazla kişinin faydalanmasına yardımcı olabilirsiniz. Ayrıca eklemek veya düzeltmek istediklerinizi yorum olarak paylaşabilirsiniz. Böylece fayda değeri daha yüksek bir içerik oluşmasına siz de katkı sağlayabilirsiniz.

İnşaat profesyonellerine yönelik en iyi Udemy online kurslarını İnşaat Blogu özel indirimleri ile edinmek için buraya tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap