SOYAK İNŞAAT İNSAN KAYNAKLARI PLANI
İnşaat Kariyer 4.944 0

SOYAK İNŞAAT İNSAN KAYNAKLARI PLANI

İK Yöneticiinsan-kaynaklari2-150x150 SOYAK İNŞAAT İNSAN KAYNAKLARI PLANIsi: Osman Ünal

İK Bölümün faksı ve e-posta adresi: 0 212 273 23 05, ikiletisim@soyakholding.com.tr

Bir yılda yerleştirilen ortalama kişi sayısı: 102 kişi

Eleman ve yöneticilerde aranan özellikler: Yöneticiler için; stratejik düşünce, planlama, organizasyon/koordinasyon, motive etme, müşteri odaklılık, sahiplenme, değişime açıklık, takımdaşlık, sonuç odaklılık, yenilikçilik, kalite odaklılık, problem çözme, iletişim, işbirliğine açıklık, kendini geliştirme, çevreye duyarlılık, insan ilişkilerinde başarılı, yoğun iş ortamı ve stres altında çalışabilme, insiyatif kullanabilme, analitik yetenek, dış görünüşe önem verme gibi yetkinlikler öncelikli ve önemli.

Management Trainee programına katılım koşulları: Kadro ihtiyacına göre istihdam edilen genç çalışanlar 1 yıl süre ile ” Yetenek Havuzu Programı”na dahil ediliyorlar. Bu program sonucu potansiyel ve performans değerlendirmesi ilebirlikte kariyer gelişimleri belirlenir.

 

İş başvurusu ve ilan kaynakları: İş başvuru kanalı ik@soyakholding.com.tr, ilan kanalları www.kariyer.com ve www.yenibiris.com

İşe alım sürecinde adaylara uygulanan özel test ve sınavlar: Seçme ve yerleştirme sürecindeki adaylara Thomas kişilik envanteri uygulanıyor.

Tanınan sosyal olanaklar ve yan haklar: Çalışanlara şirket bünyesinde öğle yemeği ve ulaşım için servis imkanı sağlanıyor.

Kaynak: Capital Kariyer Kavşağı / 2011
 

DİKKAT! 

Bu bir iş başvuru sayfası değildir. Şirketin insan kaynakları planı hakkında bilgi verme amaçlı bir sayfadır. İş ve staj başvuruları için ilgili firmanın yukarıda yazılan insan kaynakları ve kariyer portalı sitelerini ziyaret ediniz.

 

hakedis-metraj-egitimi SOYAK İNŞAAT İNSAN KAYNAKLARI PLANI autocad-sta4cad-egitimi SOYAK İNŞAAT İNSAN KAYNAKLARI PLANI


Bir Cevap Yazın