YÜKSEL İNŞAAT İNSAN KAYNAKLARI PLANI
İnşaat Kariyer 7.391 0

YÜKSEL İNŞAAT İNSAN KAYNAKLARI PLANI

İK Yönhuman_resources-150x150 YÜKSEL İNŞAAT İNSAN KAYNAKLARI PLANIeticisi: Deniz Sazak

İK Bön faksı ve e-posta adresi: 0 312 284 95 88, yuksel@yuksel.net

Bir yılda yerleştirilen ortalama kişi sayısı: 1000-1500

Eleman ve yöneticilerde aranan özellikler: Beyaz yaka personelde kalifiye mesleki eğitimin yanı sıra mutlaka ileri düzeyde yabancı dil, özellikle İngilizce bilgisine sahip olması gerekiyor. Mesleki donanımının yanı sıra, adayların kişisel gelişim anlamında kendilerini en üst seviyede yetiştirmiş olmaları da öncelikli kriterdir.


İş başvurusu ve ilan kaynakları: Adaylar özgeçmiş bankasına “www.yuksel.net” adresinde iş başvuru formunu doldurarak ulaşabiliyor. Gazetelerin İK ekleri ve ilgili İK sitelerinde çıkan ilanlardan da takip edebiliyorlar.

İşe alım sürecinde adaylara uygulanan özel test ve sınavlar: İşe alım sürecinde ilk olarak adaylar ile İK Departmanı sohbet ortamında Türkçe ve İngilizce mülakatlar gerçekleştiriliyor. Olumlu geçen ilk görüşmeleri takiben ikinci mülakatı, adayların mesleki yeterliliklerini ve pozisyonun gereklerini tam olarak karşılayabildiklerini sınamak amacıyla bağlı bulunacakları departman yöneticisi gerçekleştiriyor.

Tanınan sosyal olanaklar ve yan haklar: Çalışanlara sağlıklı, teknolojik açıdan en üst düzeyde donanımlı ve konforlu bir çalışma ortamı yaratmak hedefleniyor. Gerek sosyal imkanlar, gerekse ücret politikaları ile çalışanın memnuniyeti destekleniyor.

Kaynak: Capital Kariyer Kavşağı / 2011
 
 
 

DİKKAT!

 Bu bir iş başvuru sayfası değildir. Şirketin insan kaynakları planı hakkında bilgi verme amaçlı bir sayfadır. İş ve staj başvuruları için ilgili firmanın yukarıda yazılan insan kaynakları ve kariyer portalı sitelerini ziyaret ediniz.

 

hakedis-metraj-egitimi YÜKSEL İNŞAAT İNSAN KAYNAKLARI PLANI autocad-sta4cad-egitimi YÜKSEL İNŞAAT İNSAN KAYNAKLARI PLANI


Bir Cevap Yazın