1. Ana Sayfa
  2. Sponsor İçerikleri
  3. Deneyim ve benzersiz sürprizler

Deneyim ve benzersiz sürprizler

featured


Deneyim belli bir sürede edinilen tecrübe, ya da hayat boyu yaptığımız her şeyin bizde oluşturduğu değişimlerdir. Ayağımıza gelmesini beklemeden, cesaret gösterip girdiğimiz işler belki de. Bir yolun sonunda ne olduğunu o yola girmeden öğrenemeyiz. Her gün önünden geçerken dikkatinizi çeken bir Çin restoranındaki yemekleri merak edersiniz, ancak denemek için cesaret bulamazsınız böylece Çin yemeği sevip sevmediğinizi öğrenemezsiniz. Ancak bir kez denemek için cesaret gösterdikten sonra sevdiyseniz ara sıra gelmek için yeni bir mekanınız olur, beğenmezseniz, artık o restoran sizin dikkatinizi çekmeyecek ve merakınızı gidermiş olacaksınız. Değerli Yazarlarımızdan Peyami Safa’nın da dediği gibi; ‘’Yaşlanarak değil, yaşayarak kemale erilir; zaman insanları değil, armutları olgunlaştırır. Yapmadıklarımdan ya da yapamadıklarımdan değil, yaptıklarımdan pişman olmayı tercih ediyorum.’’ Deneyim gibi değerli bir olguyu, yepyeni bir hediye tarzına dönüştüren bodo, sizlere küçük büyük, en popüler alanlarda oluşturduğu eğlence, eğitim, dinlenme ve aktivite içerikli sürprizleri sunuyor. 

 

Deneyim hediye önerileri

Bodo.com üzerinden kendinize ve sevdiklerinize hediye edeceğiniz deneyimler sizlere, eğlenceli zaman geçirme şansı vermekle birlikte, yepyeni bilgiler öğrenme fırsatı da sunuyor. Doğum günleri, evlilik ve tanışma yıldönümleri, Sevgililer Günü, Yılbaşı, Öğretmenler Günü, Anneler Günü, Babalar Günü, mezuniyet-nişan-düğün kutlamaları gibi özel zamanlarınızın vazgeçilmezi olacak deneyim hediyeler ile tanışın; ‘’Kendi Aracınız ile Extreme Sürüş Deneyimi’’ 4 saatlik bir eğitimin ardından sportif sürüş tekniklerini detayları ile öğrenebileceğiniz bu hediyeyi, hız tutkunları için düşünebilirsiniz. ‘’İki Kişi için Ormanda Fetbike Bisiklet Turu’’, partnerinizle birlikte ormanın müthiş atmosferinde, bisikletle yapacağınız  heyecan verici bir gezi ve sporun tadını çıkarın. Her bütçeye uygun deneyim hediyeler bodo’da! Arkadaşlarınızla gerilim ve adrenalin dolu, unutulmaz bir gün yaşayın, ‘’Korku Evi Oyunu’’. Annenize eski zamanları hatırlatacak, etkili bir rahatlama, ‘’Geleneksel Kese Köpük Masajı’’. Uzun yılların ardından ülkesine dönen erkek arkadaşınıza, özlediği şehri en tepeden gezdirin, ‘’İstanbul Üzerinde Küçük Uçak Turu’’. ‘’Tatil’’, ‘’Uçuşlar’’, ‘’Su Aktiviteleri’’, ‘’Yeni Deneyim’’, ‘’Atış Deneyimi’’, ‘’Romantik’’, ‘’Aktivite’’ ‘’Tekno’’ gibi benzersiz kategorileri bodo.com adresi üzerinden inceleyerek sizi şaşırtacak o muhteşem hediyeyi kolayca bulabilirsiniz. Bodo şaşırtır seni. https://bodo.com/tr/ 

 

Deneyim hediye fikirleri

Sevgilinizle tanışma yıldönümünüzde, eşsiz bir deneyimin keyfini çıkarın, ‘’İki Kişilik Airbus A320 Uçuş Simülatörü Deneyimi’’. Erkek kardeşinizin biraz eğlenmeye ihtiyacı olduğunu düşünüyorsanız, ‘’Boeing 737 Uçuş Simülatörü Deneyimi’’. Eşinize her kadının ihtiyaç duyduğu ayrıca yaptırmaktan keyif aldığı güzel bir bakım olanağı sunun, ‘’Kahve Masajı’’. Kahvenin büyüleyici aroması ile hem güzel bir cilt bakımı, hem de dinlendirici bir masajın ardından, sauna, hamam ve jakuzi keyfi. Hayat hem çalışıp başarılı olmak için hem de bu başarıların ödülünü, güzel ve keyifli geçirilen zamanlar olarak elde edebilmek için var. Bodo’nun sizlere sunduğu eşsiz deneyim fırsatlarını kaçırmayın.

Bu içeriği faydalı bulduysanız, sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak daha fazla kişinin faydalanmasına yardımcı olabilirsiniz. Ayrıca eklemek veya düzeltmek istediklerinizi yorum olarak paylaşabilirsiniz. Böylece fayda değeri daha yüksek bir içerik oluşmasına siz de katkı sağlayabilirsiniz.

İnşaat profesyonellerine yönelik en iyi Udemy online kurslarını İnşaat Blogu özel indirimleri ile edinmek için buraya tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap