Sponsor 199 0

MOTORLU GİYOTİN CAM SİSTEMLERİ NEDEN TERCİH EDİLİR?

Motorlu giyotin cam sistemlerinin geleneksel olarak üretilmiş cam balkon kapaması için kullanılan manuel sistemlere göre kullanımı daha rahat ve kolaydır.Ayrıca estetik açıdan görüntüsü ile farklılık yaratır.

 

Yağmur ve kar gibi zorlu ve çetin durumlarda üstün bir koruma sağlar.Ses ve ısı yalıtımı konusunda da oldukça verimlidir.Temperli cam yapısı ve fitilleri ile her türlü duruma karşı korumayı maksimum seviyeye ulaştırır.

 

Motorlu yapısı sayesinde camlar kolay bir şekilde zahmetsiz açılır ve istenilen seviyeye ulaşabilir.Bu özelliği dolayısıyla hava akışını hızlandırır ve ortamın ferah dokusunu bozmayan iyi bir sisteme sahiptir.

 

Uzaktan kumandalı motorla açılıp kapandığı için son derece sistematik yapıdadır.Isı bariyerli alüminyum profilleri ve onu taşıyan mekanizma sayesinde kanatları bırakıldığı zaman rahatlıkla düşmeden durabilir.

 

Modern teknoloji ile geliştirilen giyotin pencere sistemi mimari projelere ışık tutar.Diğer bir adıyla giyotinli cam sistemlerine düşey sürmeli pencere sistemi de denilebilir.

 

Yapılan birçok testi başarı ile geçtiği kanıtlanmıştır.Örneğin,hava geçirgenliği,su sızdırmazlık testi ve rüzgar direnci testlerinde dirençli olduğu ortaya çıkmıştır.

 

Pencere üzerindeki motorlar sayesinde artan geniş açıklar daha kolay kapatılabilmektedir.İnsanlara daha kolay ve rahat oturma imkanı sunmaktadır.Özellikle yemek yenilen açık geniş mekanlarda tercih edilmesinin sebebi müşteriyi bulunduğu ortamda daha konforlu ve kaliteli vakit geçirmesine zemin hazırlamaktır.

 

Açılabilen alt kanat sistemi sayesinde dış taraflara daha kolay ulaşılabildiği için temizliği son derece basit hale gelmiştir.Güvenlik konusunda da kolaylıklar sağlamaktadır.Kilitlenebilen yapısı sayesinde güvenlik konusunda daha aktif rol oynamaktadır.

 

Bununla birlikte programlanabilir olduğu için açılma mesafesi ve açık kalma sıklığı gibi seçeneklerde sunuyor.Duman sensörü özelliği ile bulunduğu yere temiz hava girişini otamatik algıladığı için hava sirkülasyonu konusunda daha iyi bir ortam sağlıyor.Yani daha çok nefes alınabilen mekanlar yaratıyor.

 

Ayrıca görsel olarakta farklı seçenekler ile karşımıza çıkıyor.Çeşitli renklerde üretilebildiği için dekoratif bir cam görüntüsü sağlıyor.Kafelerde,balkonlarda,restoranlarda ,kış bahçelerinde,veranlarda rüzgardan korunmak ve yalıtım için çokça tercih ediliyor.Ayrıca inceltilmiş yapısı ile maliyet açısından daha çok avantaj sağlıyor.

 

Motorlu ve otomatik giyotin cam sistemleri kolay kullanımına ek olarak geleneksel cam balkon sistemlerine kıyasla daha panoramik bir görüntü sağlıyor

Motorlu Giyotin Cam Sistemleri hakkında ayrıntıları

 

 

hakedis-metraj-egitimi MOTORLU GİYOTİN CAM SİSTEMLERİ NEDEN TERCİH EDİLİR? autocad-sta4cad-egitimi MOTORLU GİYOTİN CAM SİSTEMLERİ NEDEN TERCİH EDİLİR?


Bir Cevap Yazın