İlginizi Çekebilir
mermer çeşitleri
  1. Ana Sayfa
  2. Sponsor İçerikleri
  3. Sauna & Hamam Yerden Isıtma Sistemleri

Sauna & Hamam Yerden Isıtma Sistemleri

Aykut Ozdemir-Isıtmax 4-gorsel


Geçmiş yıllarda mevcut olanaklardan kaynaklı olarak gerek işletmeler gerekse kişisel alanlarda bazı sıkıntılar oluşmaktaydı. Özellikle ısınma alt yapılarında mevcut olanalar yetersiz ve kullanıcılarının isteklerine cevap veremeyecek şekildeydi. Oysa ki günümüzde yerden ısıtma sistemleri sayesinde gerek işletmelere gerekse konutlarda ısınma sorunu kolayca çözülmektedir.

Sauna & Hamam Yerden Isıtma Sistemleri

Günümüz mekanlarında farklı yenilikler görülmektedir. Öncelikle sauna, spa merkezleri ve hamamlar için ısıtma sistemleri hayli dikkat çekmektedir. Ülkemizde bu alanda hizmet veren ISITMAX markası, tüm iç ve dış mekanlara yerden ısıtma sistemleri hizmeti sunmaktadır. Son yıllarda Osmanlı hamamların ilgi görmesinden dolayı hemen her otel ve konaklama merkezlerinde bu yaşam alanlarını görmekteyiz. Aynı zamanda eski usul ısınma mekanizmalarına bakarak, yeni nesil ısınma alt yapısı hem güvenli hem de daha konforlu olmaktadır. Ayarlanabilir ısı derecesi olmasından, elektrik tüketiminin ekonomik olması ve yüzeysel görüntü kirliliği yaratmamasından dolayı hemen her işletme kesinlikle tercih etmelidir.

Kış Soğuğunda Yaz Mevsimini Yaşamaya Ne Dersiniz?

Kuşkusuz soğuk kış aylarında her insan yaşam alanlarında, ısınma maksatlı farklı metotları kullanmaktadır. Günümüzde bu sorunu ortadan kaldıracak olan ISITMAX yerden ısıtma sistemleri sayesinde, her arzu ettiğiniz yaşam alanınıza yaptırabilirsiniz. Düşük bütçede olmasından dolayı ve özellikle evinizin havasını bozmayacak şekilde olmasından dolayı kesinlikle tercih edilmesi gereken ısınma sistemidir. Kışın en soğuk aylarında bile gerek evinizde gerekse iş yerinizde adeta yaz aylarını yaşayacaksınız. Ve de bunu sağlığınıza zarar vermeden tamamen doğal hava atmosferiyle yaşayacaksınız.

ISITMAX Size Ne Gibi Kolaylıklar Sağlayacak?

ISITMAX firması, öncelikle ülkemizde adeta bir teknoloji çığırı açarak, konutlarda ve fabrika gibi tesisler için yerden ısıtma sistemleri üretmektedir. Kullanılacak tüm ürünlerin üretimini kendisi yaparak ülkemiz içinde yerli ürün yelpazesine geniş bir fayda sağlamaktadır. Uygulama olarak gerek parke altına gerekse fayans altına asfalt altına yapılmasından dolayı, uygulama alanlarında asla görüntü kirliliği de yaratmaz. ISITMAX firmasında ayrıca ihtiyacınız olan tüm ısıtma şilteleri başta olmak üzere birçok ürünü de kolaylıkla satın alabilirsiniz. Firma hakkında daha kapsamlı bilgi alabilmeniz için https://isitmax.com/ internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

Bu içeriği faydalı bulduysanız, sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak daha fazla kişinin faydalanmasına yardımcı olabilirsiniz. Ayrıca eklemek veya düzeltmek istediklerinizi yorum olarak paylaşabilirsiniz. Böylece fayda değeri daha yüksek bir içerik oluşmasına siz de katkı sağlayabilirsiniz.

İnşaat profesyonellerine yönelik en iyi Udemy online kurslarını İnşaat Blogu özel indirimleri ile edinmek için buraya tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap