1. Ana Sayfa
  2. Sponsor İçerikleri
  3. AÇILIR CAM TAVAN Sistemleri – Erbir Yapı

AÇILIR CAM TAVAN Sistemleri – Erbir Yapı

featured


Şirketimiz ERBİR YAPI AÇILIR CAM TAVAN SİSTEMLERİ kurulduğu 2003 yılından bu yana Açılır Cam Tavan Sistemleri, tasarım, projelendirme, imalat kurulum ve montajı konusunda uzmanlaşmıştır.

ERBİR YAPI, açılır cam tavan sistemleri, Estetiktir, Projenin ilk aşamasında tasarlandığı gibi orijinal binanın bütünü ile uyum sağlar.
Açılır Cam Tavan Sistemimiz, insanların & müşterilerinizin güvenliğini ve konforunu huzur içinde olumsuz çevre koşullarını mekanınızın dışında tutar ve doğal gün ışığının içeri girmesine Siz ve değerli müşterilerinize konforlu bir ortam sunar.
Açılır Kapanır Cam Tavan Sistemlerimizde, dışarıdaki hava nasıl olursa olsun, içerideki iklimin kontrolü her zaman küçük bir uzaktan kumanda ile Sizin elinizde olacaktır …

Erbir Yapı AÇILIR TAVAN SİSTEMLERİMİZDE, Uzaktan kumandanıza ufak bir dokunuş ile güneşli ve güzel bir havada gökyüzünün eşsiz güzelliğine ve temiz doğal bir havaya, yağmurlu & karlı bir havada ise sıcak & konforlu bir mekana sahip olabilmektesiniz.
Açılır Cam Tavan Sistemlerimiz, restoran ve kafelerdeki açık hava terasları, mükemmel dış mekan etkinliklerini tüm olumsuz hava koşullarından etkilenmediği motorlu çatı uygulamaları için mükemmel çözümlerdir.

Açılır Cam Tavan Sistemlerimiz mevsimlerden ve her türlü hava & iklim koşullarından bağımsız, işlevsel, huzurlu, konforlu mekanlar yaratır.
Açılır Kapanır Cam Tavan Sistemleri, mekanlarınızda yerden tasarruf sağlar ve verimliliği artırır. Müşterileriniz ticari işletmelerinizde konfor ve huzur içinde vakit geçirmesini dolayısı ile işletmelerinizin müşterilerinizde tercih sebebiniz olmasını sağlar.
Mekanınızın bulunduğu durum ve bölge iklim şartları göz önünde bulundurularak binanız ile bir bütünmüş gibi dizayn edilir, tasarlanır ve müşterilerimizin beğenisine sunulur. Müşterilerilerimizin tercihleri doğrultusunda AÇILIR CAM TAVAN sistemlerimizin kısa bir süre içerisinde imalatı tamamlanır ve yerinde kurulumu & montajı yapılır.
Kaliteli malzeme & hizmet sonrasında ERBİR YAPI AÇILIR CAM TAVAN sistemlerimiz kurulumu & montajı sonrası uzun seneler işletmelerinizde sorunsuz bir şekilde çalışır işletmelerinize değer katar & karlılığınızı arttırır.

Açılır Cam Tavan Sistemlerimizde tercih edilen üstün teknolojik marka motorlar kolay kurulum ve sorunsuz hizmet sağlar.
Tavanda kullanılan nitelik & özellikte KONFOR cam özellikleri sayesinde ısıtma ve soğutma maliyetleriniz en aza indirgenerek işletme karlılığınızı arttırır. Diğer yandan açılır cam tavan sistemlerimizin altındaki müşterileriniz Sizin mekanlarınızda huzur, mutlu ve konforlu vakit geçirirken müşteri memnuniyetinizi arttırır.
Erbir Yapı Açılır Cam Tavan Sistemlerimiz kalite ve konforun bir arada buluştuğu estetik üstün teknoloji bir ürün olup yurt içi ve yurtdışı her bölgeye hizmet verebilmekteyiz.

Özellikle son yıllarda yaşanan AVM – kapalı mekanlar – kirli & temiz tartışmalarına ERBİR YAPI AÇILIR KAPANIR CAM TAVAN sistemlerimiz eşsiz bir çözüm olarak mekanlarda özellikle tartışılan kapalı AVM alışveriş merkezlerinin tavanlarında yapmış olduğumuz yada yapılacak yeni uygulamalar ile müşterilerin & insanların temiz & doğal hava ile vakit & zaman geçirmesini alışveriş yapma imkânını sağlayacaktır.

 

Bu içeriği faydalı bulduysanız, sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak daha fazla kişinin faydalanmasına yardımcı olabilirsiniz. Ayrıca eklemek veya düzeltmek istediklerinizi yorum olarak paylaşabilirsiniz. Böylece fayda değeri daha yüksek bir içerik oluşmasına siz de katkı sağlayabilirsiniz.

İnşaat profesyonellerine yönelik en iyi Udemy online kurslarını İnşaat Blogu özel indirimleri ile edinmek için buraya tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap