İlginizi Çekebilir
 1. Ana Sayfa
 2. Müteahhitlik
 3. Bina yaparken nelere dikkat edilmelidir?

Bina yaparken nelere dikkat edilmelidir?Merhaba arkadaşlar. Ekteki sunumda, bir binayı oluştururken dikkat edilmesi gereken bir takım genel kurallar, resimde gördüğünüz gibi karşılaştırmalı güzel bir şekilde ile anlatılmıştır. Bilgiler yüzeysel, temel bilgilerdir. İnşaat mühendisi adayı arkadaşlar için faydalı olacağını düşünüyorum.

 

 

Sunumu İndirmek İçin Tıklayınız

 

 

Bu içeriği faydalı bulduysanız, sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak daha fazla kişinin faydalanmasına yardımcı olabilirsiniz. Ayrıca eklemek veya düzeltmek istediklerinizi yorum olarak paylaşabilirsiniz. Böylece fayda değeri daha yüksek bir içerik oluşmasına siz de katkı sağlayabilirsiniz.

İnşaat profesyonellerine yönelik en iyi Udemy online kurslarını İnşaat Blogu özel indirimleri ile edinmek için buraya tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (6)

 1. Bilginize cok tesekkurler.Ben moskovadan mert.nisan da istanbulda 8 daireli bir insaata basliyorum.Beni bu konularda bilgilendirirseniz memnun olurum.

 2. Paylaşımlarınız çok yararlı bilgiler olup tüm mühendis arkadaşlara faydalı olacağından şüphem yok. Teşekkürler Aykut ÖZDEMİR.

 3. 5 sene önce

  Aykut bey paylaşım için çok teşekkür ederim çok faydalı bir bloğunuz var ne kadar teşekkür etsem az kalır

 4. 5 sene önce

  Yeni mesleğe başlayan Mühendis arkadaşlara,ofis ve şantiyelerde karşılaşabileceği sorunların pratik olarak çözümlerinde, Teorik bilgilerin hayata geçirilmesinde Bilgi dağarcığının genişlemesinde bu yazı hakkında kısaca derim… . Nihat Müderrisoğlu

 5. ödevim için pek de yararlı olmadı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir