İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Sponsor İçerikleri
  3. Bodo İstanbul ile Hediye Anlayışına Farklılık Getirin!

Bodo İstanbul ile Hediye Anlayışına Farklılık Getirin!

featured


İstanbul’u bize sevdiren nedir? Muhteşem doğasıyla kendine hayran bırakan tepeleri mi? Huzurun resmedildiği denizleri mi? Yüzlerce kültürü uyum içinde barındıran yapısı mı? Yoksa modern yaşamın sunduğu fırsatları bizlerle kolayca buluşturması mı? Aslına bakarsanız hepsi ve daha sayamadığımız yüzlercesi. İnsanın ve doğanın mükemmel buluşmasıdır İstanbul. Kalabalığı, trafiği, bazı zor koşulları bile bizi İstanbul tutkumuzdan vazgeçirmeye yetmiyor. Türkiye’nin her bir köşesi cennet elbette ancak İstanbul bir başka bakıyor insana, sizce de öyle değil mi? Deneyim hediye tarzında hizmet veren Bodo.com’un, Türkiye’nin göz bebeği olan İstanbul’da sizlerle buluşmasının sebeplerinden birkaçı da bunlar. Ülkemizin en kalabalık nüfusa sahip şehrinde, birbirinden özel ve sıra dışı deneyimleri en fazla insanla buluşturabilmek. Bodo, Ukrayna’da doğmuş ve 11 yıldır bu alanda hizmet veren büyük bir hediye şirketi olup, İstanbul dahil farklı şehirlerde de hizmetlerini sürdürmektedir. Değişen koşullar ve konfor anlayışı, gelişen teknolojiler, artan kolaylıklar ve buluşlar hediye alanında da bizlere güzel anlamda farklılıklar sağlamakta. Bodo da bu farklılıkları sizlerle buluşturuyor.

Bodo İstanbul deneyim hediyeleri

Öncelikle deneyim hediyeden kastımız nedir, size bunu açıklayalım. Deneyim, hayatımızın her gününde edinebildiğimiz, tüm algı, hareket ve kazanımlardır. Gittiğimiz yeni bir park, tattığımız yeni bir tat, öğrendiğimiz yeni bilgiler hepsi deneyimleri oluşturur. İş görüşmelerinden tutun okuldaki iletişime, arkadaş ortamında ki konuşmalara ve hatta aile içi sohbetlerde bile birbirimizin deneyimleri hakkında konuşuruz. Hızla gelişen hayata uyum sağlamak ve keyif almak adına yapabildiğimiz kadar çok farklı alanlarda farklı şeyler deneriz. Bodo İstanbul da yaşamımızın önemli bir parçası haline gelmiş olan bu deneyimleri farklı tarzlarda sevdiklerinize hediye edebilmenizi sağlıyor. ‘’SPA ve Masaj’’, ‘’Uçuşlar’’, ‘’Tekno’’, ‘’Oyunlar ve Partiler’’, ‘’Sürüş Deneyimi’’, ‘’Atış Deneyimi’’, ‘’Yeni Deneyim’’, ‘’Romantik’’, ‘’Adrenalin’’, ‘’Yemek Workshop’ları’’, ‘’Sanat’’, ‘’Su Aktiviteleri’’, ‘’Aktivite’’ ve ‘’Tatil’’ gibi pek çok farklı alanda yeni hediye tarzınızı keşfedin. İstanbul’un tüm bu deneyimleri ve daha yüzlercesini içeren yapısı sayesinde yeni heyecanlar keşfetmek için yapmanız gereken tek şey bodo.com adresine girmek.

 

Bodo İstanbul hediye önerileri

Tüm aileye, arkadaşlarınıza, kardeşlerinize, sevgilinize veya çocuklarınıza benzersiz sürprizler Bodo İstanbul internet mağazasında. Babalar Günü için her yıl tekrarlanan gömlek ayakkabı, saat gibi sıradan hediyeleri artık gönül rahatlığıyla boş verebilirsiniz. ‘’Twizy Araçla İstanbul Turu’’ onu çok daha cezbedecek bir hediye. Kızınızın doğum gününde yapmayı en çok istediği aktiviteyi hediye edin: ‘’Çocuk için Trambolin Parkı’’. Dünya evine girmeye hazırlanan arkadaşınıza en havalı düğün hediyesi sizden olsun: ‘’İki Kişi için Romantik Yat Gezisi’’. Pilot koltuğunda uçabilmek hayal olmaktan çıksın: ‘’Boeing 737 Uçuş Simülatörü Deneyimi’’. Kardeşiniz için mezuniyetinde asla unutamayacağı hediyeler: ‘’Karadeniz Üzerinde Küçük Uçak Turu’’, ‘’İki Kişi için Korku Oda Oyunu’’ ve ‘’Arkadaş Grubu için Günlük Yat Gezisi’’. Yaratıcı sürprizlerle dolu bodo dünyasını bir an önce keşfedin.

Bu içeriği faydalı bulduysanız, sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak daha fazla kişinin faydalanmasına yardımcı olabilirsiniz. Ayrıca eklemek veya düzeltmek istediklerinizi yorum olarak paylaşabilirsiniz. Böylece fayda değeri daha yüksek bir içerik oluşmasına siz de katkı sağlayabilirsiniz.

İnşaat profesyonellerine yönelik en iyi Udemy online kurslarını İnşaat Blogu özel indirimleri ile edinmek için buraya tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap