İlginizi Çekebilir
fittings
  1. Ana Sayfa
  2. Sponsor İçerikleri
  3. İnşaat Sonrası Temizlik

İnşaat Sonrası Temizlik

inşaat sonrası temizlik


Yeni bir eve taşındınız ancak ilk kullanan siz olacaksınız. Böyle söylendiği zaman kulağa çok hoş gelen bu durum inşaat temizliği işin içine girdiği zaman bir kabusa dönüşebilir. Yeni evinizin ya da çalışma alanınız olan ofisinizin tadını çıkarmadan inşaat sonrası temizlik için kaba temizliğinin bile yapılmadığı bir durumla karşılaşmak canınızı sıkabilir. Ayrıca dahası inşaat temizliğini ayrıntılı yapacak vaktiniz olmayabilir. Bu konuda artık sorun yaşamanıza gerek yok. Temizlike olarak, alanında uzman profesyonellerden sizin için en uygun olanını seçerek hizmet alabilirsiniz.

İnşaat Temizliği Nasıl Yapılır?

Peki, evinize ya da ofisinize gelen inşaat temizlik firması aracılığıyla alacağınız hizmetler genel hatlarıyla nelerdir?

  • İnşaat temizliğinin en önemli kısmı kaba temizlik aşamasıdır. Bu aşamaya yerlerdeki molozların temizlenmesi, cam ve pimapenlerdeki bantların sökülmesi ile başlanacaktır.
  • Temizlik yapılacak alan tüm moloz ve inşaat atıklarından arındırılmanın ardından bol su ve fırça ile temizlenecektir.
  • Ev sıklıkla havalandırılarak ortama temiz hava girmesi sağlanacaktır.
  • Banyo, tuvalet ve mutfak gibi fayans kaplı yüzeyler için uygun deterjan kullanılarak temizleme ile parlatma işlemi gerçekleştirilecektir.
  • Ortam son kez vileda ya da mop aracılığı ile silinecek ve ev tekrar havalandırılacaktır.

Bütün bu işlemlerin sonunda yeni, tertemiz ve mis gibi kokan bir yaşam alanına sahip olmanın verdiği huzur ise paha biçilemez olacaktır.

Temizlike ile Siz Sadece Yeni Evinizin Tadını Çıkartın

Temizlike, inşaat sonrası temizlik işini profesyonel olarak yöneten birden fazla şirket ile anlaşmalıdır. Bulunduğunuz il ve konum bizim için önemli değil. Türkiye’nin 81 ilinde ve tüm ilçelerinde hizmet veren firmalara sitemiz aracılığı ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Dahası var! Bu firmalardan özel teklifler alarak fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. Bu sayede bütçenize en uygun temizlik firması ile anlaşabilir, yeni evinize taşınmadan temizlik yükünden kurtulabilirsiniz. Anlaşmalı olduğuz tüm firmalar müşteri memnuniyetini Temizlike güvencesi ile üst düzeyde tutmaktadır. Bu sayede sizler de aldığınız hizmet ile ilgili bizlere geri bilidirimde bulunabilir, çalıştığınız şirketi sitemiz üzerinden değerlendirebilirsiniz. İnşaat temizlik şirketi fiyatları için haftanın yedi günü yirmi dört saat bilgi alabilirsiniz.

Bu içeriği faydalı bulduysanız, sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak daha fazla kişinin faydalanmasına yardımcı olabilirsiniz. Ayrıca eklemek veya düzeltmek istediklerinizi yorum olarak paylaşabilirsiniz. Böylece fayda değeri daha yüksek bir içerik oluşmasına siz de katkı sağlayabilirsiniz.

İnşaat profesyonellerine yönelik en iyi Udemy online kurslarını İnşaat Blogu özel indirimleri ile edinmek için buraya tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap