İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Aykutca Bilgi ve Tavsiyeler
  3. Minyatür İnşaat Malzemeleri ile Kendi Şantiyeni Kurmaya Ne Dersin?

Minyatür İnşaat Malzemeleri ile Kendi Şantiyeni Kurmaya Ne Dersin?

minyatür inşaat yapımı


Eminim ki Facebook, Instagram ya da başka bir  internet platformunda, mini yapı malzemeleri ile yapılan minyatür inşaat projelerine denk gelmişsinizdir.  Hatta pek çoğunuz şöyle malzemeleri bulsam da ben de yapsam diye iç bile çekmiş olabilirsiniz. Hatta ve hatta belki de araştırdınız ancak Alibaba, Amazon gibi bir kaç abartı fiyatlı yurt dışı sitesi dışında bir şeye denk gelmediniz ve vazgeçtiniz.

Eğer durum böyleyse, artık bu malzemeler seri bir şekilde Türkiye’de de üretiliyor. İnşaat Gündemi bünyesinde açılan mini yapı malzemeleri  atölyesinde, minyatür inşaat tuğlası, briket, diğer minyatür duvar malzemeleri, minyatür kiremit, diğer minyatür çatı malzemeleri, minyatür inşaat demiri, beton, hasır, diğer minyatür  betonarme malzemeleri, minyatür park ve bahçe malzemeleri, minyatür parke, kilit taşı, yol taşı ve diğer minyatür peyzaj malzemeleri ve aklınıza gelebilecek her türlü gerçek mini inşaat malzemeleri  üretilmektedir. Ayrıca yerli üretim minyatür inşaat malzemeleri fiyatları, yurt dışından getirilenlere göre çok daha ekonomik olmaktadır.

Ayrıca minyatür projelerinizde kullanabileceğiniz, kum, çakıl, çimento, harç, alçı, boya gibi sarf malzemeler ve mini mala, terazi gibi ekipmanlar da yine bu atölyede üretilmektedir.

 

 

 

Bitmedi tabiki de :) Minyatür kapı ve pencere gibi doğrama malzemelerine de yine Mini İnşaat Marketi’nden ulaşabiliyorsunuz.

 

 

 

Gerisiz sizde, projenizi tasarlayın,  malzeme metrajınızı yapın, sipariş verin malzeme gelsin. Başlasın inşaatcılık oyunları :) Ha diyorsanız ki ben uğraşamam,  markette kendin yap severler için mini inşaat seti de mevcut. Yapılış videolarına bakarak, size gelen hazır adetli malzemeler ile bire bir aynısını yapabiliyorsunuz. Dilerseniz Youtube veya farklı internet kanallarından başka mini projeler de araştırarak, ona göre mini malzeme tedariğini yapabilirsiniz.

 

Bazı setlere örnekler :

 

 

 

 

 

 

Kendin yap, el yapımı ve el sanatları gibi ev hobileri ile ilgilenen takipçilerimize duyurulur :)

 

“insaatblogu” kupon kodu ile de %10 indirim alabileceğinizi unutmayınız.  Hadi keyifli mini şantiyeler :)

 

www.market.insaatgundemi.com

Güncelleme : İlgili adreste pandemi nedeni ile satış yapılamamaktadır, ancak çeşitli online mağazalarda tedarik edebileceğiniz alterantif mini malzemeciler vardır, araştırabilirsiniz.

 

 

 

 

Bu içeriği faydalı bulduysanız, sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak daha fazla kişinin faydalanmasına yardımcı olabilirsiniz. Ayrıca eklemek veya düzeltmek istediklerinizi yorum olarak paylaşabilirsiniz. Böylece fayda değeri daha yüksek bir içerik oluşmasına siz de katkı sağlayabilirsiniz.

İnşaat profesyonellerine yönelik en iyi Udemy online kurslarını İnşaat Blogu özel indirimleri ile edinmek için buraya tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap