minyatür inşaat yapımı
Mimarlık 118 0

Minyatür İnşaat Malzemeleri ile Kendi Şantiyeni Kurmaya Ne Dersin?

Eminim ki Facebook, Instagram ya da başka bir  internet platformunda, ile yapılan projelerine denk gelmişsinizdir.  Hatta pek çoğunuz şöyle malzemeleri bulsam da ben de yapsam diye iç bile çekmiş olabilirsiniz. Hatta ve hatta belki de araştırdınız ancak Alibaba, Amazon gibi bir kaç abartı fiyatlı yurt dışı sitesi dışında bir şeye denk gelmediniz ve vazgeçtiniz.

Eğer durum böyleyse, artık bu malzemeler seri bir şekilde Türkiye’de de üretiliyor. İnşaat Gündemi bünyesinde açılan mini yapı malzemeleri atölyesinde, minyatür inşaat tuğlası, briket, diğer minyatür duvar malzemeleri, minyatür kiremit, diğer minyatür çatı malzemeleri, minyatür inşaat demiri, beton, hasır, diğer minyatür  betonarme malzemeleri, minyatür park ve bahçe malzemeleri, minyatür parke, kilit taşı, yol taşı ve diğer minyatür peyzaj malzemeleri ve aklınıza gelebilecek her türlü gerçek mini inşaat malzemeleri üretilmektedir. Ayrıca yerli üretim fiyatları, yurt dışından getirilenlere göre çok daha ekonomik olmaktadır.

IMG_20191216_010829-350x350 Minyatür İnşaat Malzemeleri ile Kendi Şantiyeni Kurmaya Ne Dersin? IMG_20191216_011003-350x350 Minyatür İnşaat Malzemeleri ile Kendi Şantiyeni Kurmaya Ne Dersin?

kum-150x150 Minyatür İnşaat Malzemeleri ile Kendi Şantiyeni Kurmaya Ne Dersin?Ayrıca minyatür projelerinizde kullanabileceğiniz, kum, çakıl, çimento, harç, alçı, boya gibi sarf malzemeler ve mini mala, terazi gibi ekipmanlar da yine bu atölyede üretilmektedir.

 

 

 

2-gözlü-pencere-2-150x150 Minyatür İnşaat Malzemeleri ile Kendi Şantiyeni Kurmaya Ne Dersin?Bitmedi tabiki de :) Minyatür kapı ve pencere gibi doğrama malzemelerine de yine Mini İnşaat Marketi’nden ulaşabiliyorsunuz.

 

 

 

1-4-150x150 Minyatür İnşaat Malzemeleri ile Kendi Şantiyeni Kurmaya Ne Dersin?Gerisiz sizde, projenizi tasarlayın,  malzeme metrajınızı yapın, sipariş verin malzeme gelsin. Başlasın inşaatcılık oyunları :) Ha diyorsanız ki ben uğraşamam,  markette kendin yap severler için  de mevcut. Yapılış videolarına bakarak, size gelen hazır adetli malzemeler ile bire bir aynısını yapabiliyorsunuz. Dilerseniz Youtube veya farklı internet kanallarından başka mini projeler de araştırarak, ona göre mini malzeme tedariğini yapabilirsiniz.

 

Bazı setlere örnekler :

 

1-8-150x150 Minyatür İnşaat Malzemeleri ile Kendi Şantiyeni Kurmaya Ne Dersin? 1-2-150x150 Minyatür İnşaat Malzemeleri ile Kendi Şantiyeni Kurmaya Ne Dersin? 1-7-150x150 Minyatür İnşaat Malzemeleri ile Kendi Şantiyeni Kurmaya Ne Dersin?

 

 

 

 

 

Kendin yap, el yapımı ve el sanatları gibi ev hobileri ile ilgilenen takipçilerimize duyurulur :)

 

“insaatblogu” kupon kodu ile de %10 indirim alabileceğinizi unutmayınız.  Hadi keyifli mini şantiyeler :)

 

www.market.insaatgundemi.com

 

 

 

 

Bu içeriği faydalı bulduysanız, sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak daha fazla kişinin faydalanmasına yardımcı olabilirsiniz. Ayrıca eklemek veya düzeltmek istediklerinizi yorum olarak paylaşabilirsiniz. Böylece fayda değeri daha yüksek bir içerik oluşmasına siz de katkı sağlayabilirsiniz.


İnşaat Blogu'na Özel İndirimli Fiyatlarıyla Mesleki Eğitim Tavsiyeleri (MAYIS AYINDA GEÇERLİ):

Tüm Aşamalarıyla İnşaat Eğitimi - AUTOCAD/STA4/EXCEL/PROJECT - 50 TL SATIN AL
İnşaat Projelerinde Metraj, Keşif, Bütçe ve Hakediş Eğitimi - 70 TL SATIN AL
Primavera P6 ve Excel ile Planlama ve Bütçe Analizi Eğitimi- 50 TL SATIN AL
REVİT Architecture Eğitimi - 50 TL SATIN AL
TBDY 2018'e göre SAP2000 Eğitimi - 50 TL SATIN AL
TBDY 2018'e göre ETABS Eğitimi - 50 TL SATIN AL
Sta4CAD Eğitimi - 35 TL SATIN AL
TEKLA STRUCTURES Eğitimi - 50 TL SATIN AL
MS PROJECT Eğitimi - 50 TL SATIN AL

Bir Cevap Yazın