İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Sponsor İçerikleri
  3. Fittingsler

Fittingsler

fittings


Polimerizasyon prosesinden sonra petrol madeninden elde edilen etilen gazi gazı hammadde olarak kullanılır ve ortaya polietilen borular üretilmiş olur. Alt yapı ürünleri arasında; PE 100 basınçlı şeb boruları, korige boruları, altyapı fittingsler, PE 80 doğal gaz boruları, hdpe ek parçaları, kaynak makinaları, vana ve hidrantlar kategorilerinde yüzlerce çeşit alt yapı ürünleri müşterilerini bekliyor.

 

Fiting ve kaynak giderlerinden tasarruf sağlamak istiyorsanız, PE 100 ve HDPE borular 140 mm çap ile 50, 100 ve 200 metre olarak üretilir. Bu üretimden dolayı alt yapılarınızda tasarruf sağlamış olursunuz. Polietilen borulardaki bir diğer tasarruf ise bu borular basınç kaybı hesaplarında hdpe fittingsler eğrinin hidrolik pürüzsüz alanın altında olduğu için daha düşük enerji gerektiren bir pompa seçilir.

 

Telekom Ef Fittingsler Ürünleri

 

İnkor grup kalitesi ile bir diğer boru kategorisi ise Telekomünikasyon veya enerji hatlarında kullanılmak için üretilen kablo muhafaza borularıdır. Bu kategoride; HDPE çift cidarlı koruge boruları, ikili PE çoklayıcı borular, üçlü PE çoklayıcı borular, HDPE kangal muhafaza boruları, boru desteği ve birleştirme manşonları başlıklarında çok zengin çeşitli ürünler Türk Telekom onaylı ve güvenilir tercihlerdir.

 

Enerji hatlarının alt yapılarında muhafaza amaçlı kullanılan bu borular Türk ve dünya standartlarına uygun şekilde üretiliyor. Yüksek konsantrasyonlu polietilenden üretilen ef fittingsler  pvc kablolarının muhafaza boruları ile aynı amaçla kullanabilir.

 

Sulama Ve Peyzaj Hdpe Boruları

 

Sulama ve peyzaj alanında kullanılan malzemeler için özel üretilen polietilen ürünlerdir. Bu kategoride ürünler iki sınıfa ayrılmıştır. Kaplin fittingsler ve HDPE borular olarak üretim tanımlarına ayrılmış ürünler mevcuttur.

 

Kaplin fittingsler çeşitleri arasında; iç ve dış manşon, dış diş manşon, indüksiyonlar, kör tapa çeşitleri, iç diş dirsek, dış diş dirsek, dirsek indüksiyonları, iç diş tee, dış diş tee, normal tee, tee redüksiyon, iç ve dış diş küresel vanalar, iç ve dış diş küresel vana tüm çeşitleri ile İnkor grup kalitesi ile bulabileceğiniz ürünleridir.

 

HDPE borular arasında enjeksiyon fittingsler bir çok orjinal üretim tanımlı polietilen borulardır. İkinci kalite polietilen borular siyah, mavi ve açık beyaz renkli yüzlerce çeşidi ile inkor grup güvencesinde müşterilerine sunuluyor.

 

Bu içeriği faydalı bulduysanız, sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak daha fazla kişinin faydalanmasına yardımcı olabilirsiniz. Ayrıca eklemek veya düzeltmek istediklerinizi yorum olarak paylaşabilirsiniz. Böylece fayda değeri daha yüksek bir içerik oluşmasına siz de katkı sağlayabilirsiniz.

İnşaat profesyonellerine yönelik en iyi Udemy online kurslarını İnşaat Blogu özel indirimleri ile edinmek için buraya tıklayınız

Yorum Yap

Yorum Yap